loading

Wszystkiego najlepszego z okazji Walentynek! Miła twarz może otworzyć drzwi do Twojego serca

Rüsselsheim. To pewne spojrzenie, promienny uśmiech – i nagle stało się: miłość od pierwszego wejrzenia. To uczucie, którym pary lubią się cieszyć przez cały rok. Ale są jeszcze Walentynki i w najbliższą niedzielę, 14 lutego, wiele z nich z przyjemnością przypomni sobie, jak poznało swoją drugą połówkę i jak ten miły uśmiech prawdopodobnie otworzył drzwi do pierwszej randki, a później do „ich wnętrza”.

To uczucie, które projektanci Opla znają aż za dobrze. Dlatego właśnie nadali nowemu Oplowi Crosslandowi nową, przystojną twarz marki. Opel Vizor od razu pokazuje, że pod powierzchnią kryje się wiele do odkrycia. Ładna twarz i najlepsze technologie? W kompaktowym SUV-ie? Nieoczekiwane, ale tak jak dla wielu szczęśliwych par, nowy Crossland nie przejmuje się staromodnymi konwencjami. Dla Crosslanda, tak jak dla wielu ludzi, liczy się tylko jedno – to Twoje życie, Twój styl. Nowoczesny, otwarty i atrakcyjny.

Szczególnie w takich chwilach Opel życzy wszystkim – singlom, parom i rodzinom – szczęśliwych Walentynek!

 

Niniejsza informacja jest aktualna na dzień publikacji. Specyfikacja techniczna opisywanych modeli, akcesoriów oraz usług może ulec zmianie. Niektóre modele, elementy wyposażenia, akcesoria oraz usługi i funkcje mogą być dostępne i działać tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą.

Do góry