loading

Pierwszą naszą działalnością, którą kontynuujemy do dnia dzisiejszego jest naprawa (regeneracja) podzespołów do samochodów ciężarowych i autobusów. Więcej dowiesz się odwiedzając stronę Regeneracja.RegBenz.pl

 

Kolejnym rozwinięciem oferty motoryzacyjnej było oddanie do użytku w 1992 roku Stacji Paliw wraz ze sklepem wielobranżowym.

 

Do Państwa dyspozycji oddaliśmy w 1998 roku nowoczesny obiekt, w którym znajduje się autoryzowany punkt dealerski firmy Opel. Oferta nasza obejmuje pełną gamę samochodów osobowych i lekkich dostawczych. Prowadzimy również komis samochodów używanych, gdzie mogą Państwo kupić, sprzedać lub zostawić swój samochód w rozliczeniu. Na terenie obiektu znajduje się serwis, sklep z częściami zamiennymi, akcesoriami i ogumieniem. Serwis wyposażony jest w najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne wiodących firm. Personel serwisu to prawdziwi fachowcy, którzy są w stanie zdiagnozować i dokonać każdej naprawy, a to dzięki systematycznemu szkoleniu w ośrodku szkoleniowym Opel. Prowadzimy też Stację Kontroli Pojazdów, która służy Klientom samochodów używanych, co warto podkreślić - wszystkich marek (przeglądy rejestracyjne - ważność dowodu rejestracyjnego). Obok Stacji Kontroli Pojazdów usytuowane są myjnia automatyczna i ręczna oraz myjnia saoobsługowa.
 

Kolejną inwestycją oddaną do użytku w 1999 roku był Hotel.RegBenz.pl i restauracja, którą w 2002 roku rozbudowano o dodatkowe miejsca noclegowe oraz dużą salę konferencyjno-bankietową.

Do góry