loading

Stylistyka

OPEL+ STYLISTYKA

Akcesoria Opel+ są perfekcyjnie zaprojektowane po to, by Twoje auto nabrało indywidualnego stylu. Twoje auto stanie się wyjątkowe.


TRANSPORT I BAGAŻ

OPELTRANSPORT I BAGAŻ

Z akcesoriami Opel+ Twoje auto stanie się jeszcze bardziej praktyczne dzięki systemom transportu bagażu. Pojemniki dachowe czy uchwyty rowerowe ułatwiają transport i tworzą nową przestrzeń


BEZPIECZEŃSTWO

OPEL+ BEZPIECZEŃSTWO

Wszystkie akcesoria Opel+ są poddawane rygorystycznym testom bezpieczeństwa. Akcesoria specjalne, jak gruntownie przetestowane foteliki samochodowe, czynią Twoje auto jeszcze bezpieczniejszym.


KOMFORT I WYGODA

OPELKOMFORT I WYGODA

Dobre pomysły i praktyczne akcesoria Opel+ ułatwiają życie, zwłaszcza osobom spędzającym dużo czasu za kierownicą. Jazda samochodem stanie się prawdziwą przyjemnością.


OCHRONA

OPEL+ OCHRONA

Nawet jeśli czasem pogoda nie rozpieszcza, a samochód narażony jest na deszcz i błoto, z akcesoriami Opel+ możesz lepiej chronić swoje auto.

Promocja obowiązuje na wybrane grupy produktowe u Autoryzowanych Dealerów marki Opel do dnia 31.12.2019 r. Rabaty są udzielane od cen brutto stosowanych u danego dealera, w dniu zakupu. Promocja dotyczy klientów indywidualnych posiadających aktywne konto myOpel.pl. Podane rabaty nie mogą się łączyć. Rabaty obowiązują przy zakupie maksymalnie do 4 sztuk tego samego produktu (lub większej ilości o ile komplet akcesoriów dla jednego samochodu przekracza cztery sztuki). Z promocji zakupu akcesoriów do danego samochodu Opel (wg. nr VIN), można skorzystać tylko raz w danym miesiącu kalendarzowym. Z regularnej promocji na Oryginalne Akcesoria Opla są wyłączone: felgi aluminiowe Opel oraz akcesoria Opel z linii produktów Thule, na które obowiązuje rabat 10% przy wartości zakupu przekraczającej 500 zł. Oryginalne Części Opla objęte są jednoroczną odpowiedzialności producenta za wady materiałowe i wykonawcze produktu, za wyjątkiem akumulatorów, amortyzatorów i elementów układu wydechowego objętych dwuletnią odpowiedzialności producenta za wady materiałowe i wykonawcze produktu.
Do góry