loading

Mokka X

Mokka XMokka X już za 849 zł/mies. (RRSO 8,27%)*

Zapytaj Dealera o dodatkowy upust za skorzystanie z programów finansowych Opla! Dopasuj parametry finansowania do swoich oczekiwań!

Kalkulację sporządzono dla modelu Opel Mokka X 120 lat 1.4 Turbo 140 KM MT6 S&S z lakierem metalicznym, pakietem "Parkuj i jedź" i kołem zapasowym w cenie 63 587 zł netto, w oparciu o zmienną stopę procentową WIBOR 1M, która w dniu 8 kwietnia 2019 roku wynosiła 1,64%, powiększoną o marżę. Opłata wstępna 34,80%, okresu leasingu 60 miesięcy, wartość wykupu 1%, łączna suma opłat 115,90% ceny pojazdu. Świadczenie reklamowanych usług następuje na warunkach i zasadach szczegółowo określonych w umowie zawartej z Klientem. Opel Leasing jest nazwą handlową, pod którą BNP Paribas Leasing Services sp. z o.o. oferuje swoje usługi we współpracy z BNP Paribas Bank Polska S.A. w sieci dealerskiej Opel. Opel Leasing jest zarejestrowanym znakiem towarowym na rzecz Opel Automobile GmbH, a BNP Paribas Bank Polska S.A. oraz BNP Paribas Leasing Services sp. z o.o. są uprawnione do korzystania ze znaku na podstawie odrębnej sublicencji. Zaprezentowane modele samochodów są jedynie ilustracją i mogą zawierać elementy wyposażenia dodatkowego, dostępne za dopłatą. Oferta produktowa oraz jej szczegóły dostępne są u Dealerów biorących w udział w promocji. Lista Dealerów uczestniczących w promocji dostępna jest na stronie www.opel.pl. Czas trwania promocji: do 31.05.2019 r. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Kontakt

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.
Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez podmioty oraz na zasadach wskazanych w Oświadczeniu o ochronie prywatności.

Informacje na temat przysługujących Państwu uprawnień oraz nasze dane kontaktowe znajdują się tutaj.
Do góry